Tecno Pouvoir 3 Plus
Tecno Pouvoir 3 Plus Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Tecno |
| Modelis | Pouvoir 3 Plus |
| Modelio alternatyvus | LB8 (Tarptautinis) LB8a (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2019 m. rugpjūčio 01 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. rugpjūčio 01 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Nutraukta |
Dizainas
| Aukštis | 159 mm (6.26″) |
| Plotis | 76 mm (2.99″) |
| Storis | 9.2 mm (0.36″) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Auksinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.35″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1548 px |
| Pikselių tankis | 269 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 82.3% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P22 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 6GB |
| Vidinė atmintis | 64GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 64GB 6GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
| Naudotojo sąsaja | HIOS 5.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 32 MP Automatinė blykstė |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, 1.12 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 6000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Tecno Pouvoir 3 Plus apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Tecno Pouvoir 3 Plus nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Tecno Pouvoir 3 Plus išleidimo data?
Tecno Pouvoir 3 Plus buvo oficialiai išleistas 2019 m. rugpjūčio 01 d., ketvirtadienis
-
Ar Tecno Pouvoir 3 Plus galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Tecno Pouvoir 3 Plus oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Tecno Pouvoir 3 Plus ekrano dydis?
Tecno Pouvoir 3 Plus ekrano dydis yra 6.35 colių
-
Kiek kamerų turi Tecno Pouvoir 3 Plus?
Tecno Pouvoir 3 Plus turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)