Tecno Pop 5X
Tecno Pop 5X Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Tecno |
| Modelis | Pop 5X |
| Paskelbta | 2022 m. sausio 27 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2022 m. sausio 27 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €70 |
Dizainas
| Aukštis | 166 mm (6.54″) |
| Plotis | 75.9 mm (2.99″) |
| Storis | 8.5 mm (0.33″) |
| Svoris | 150 g (5.29 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Kosminis spindesys, Crystal Blue, Dazzle Black |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.52″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 269 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 81.5% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Unisoc SC9832E |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Technologinis procesas | 28 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1400 MHz |
| Mikroarchitektūra | 4x 1.4 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T820 MP1 |
| RAM | 2GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 2GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | HIOS |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.0 |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 4000 mAh |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Tecno Pop 5X nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Tecno Pop 5X kaina?
Tecno Pop 5X kaina yra €70, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Tecno Pop 5X išleidimo data?
Tecno Pop 5X buvo oficialiai išleistas 2022 m. sausio 27 d., ketvirtadienis
-
Ar Tecno Pop 5X galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Tecno Pop 5X galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Tecno Pop 5X svoris?
Tecno Pop 5X sveria apie 150 gramus
-
Koks yra Tecno Pop 5X ekrano dydis?
Tecno Pop 5X ekrano dydis yra 6.52 colių
-
Ar Tecno Pop 5X palaiko 5G tinklus?
Ne, Tecno Pop 5X nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Tecno Pop 5X?
Tecno Pop 5X turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)