Tecno Camon 15 Air
Tecno Camon 15 Air Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Tecno |
| Modelis | Camon 15 Air |
| Modelio alternatyvus | CD6 (Tarptautinis) CD6S (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2020 m. balandžio 13 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. balandžio 13 d., pirmadienis |
| Būsena | Nutraukta |
Dizainas
| Aukštis | 164.5 mm (6.48″) |
| Plotis | 76.5 mm (3.01″) |
| Storis | 9 mm (0.35″) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Gorilla stiklas 3 |
| Spalvos | Ledo ežeras Mėlynas, Malachito mėlyna, Miglotai pilka spalva |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.6″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 266 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 83.6% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 3 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P22 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Vidinė atmintis | 64GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 64GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | HIOS 6.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 48 MP, ƒ/1.8 PDAF 2 MP ( Makro ) 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Keturguba LED blykstė |
| Funkcijos | Ekspozicijos kompensavimas Veido atpažinimas Geografinis žymėjimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 5000 mAh |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Tecno Camon 15 Air apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Tecno Camon 15 Air nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Tecno Camon 15 Air išleidimo data?
Tecno Camon 15 Air buvo oficialiai išleistas 2020 m. balandžio 13 d., pirmadienis
-
Ar Tecno Camon 15 Air galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Tecno Camon 15 Air oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Tecno Camon 15 Air ekrano dydis?
Tecno Camon 15 Air ekrano dydis yra 6.6 colių
-
Ar Tecno Camon 15 Air palaiko 5G tinklus?
Ne, Tecno Camon 15 Air nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Tecno Camon 15 Air?
Tecno Camon 15 Air turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)