TCL Tab 10L
TCL Tab 10L Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | TCL |
| Modelis | Tab 10L |
| Modelio alternatyvus | 8491X (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2022 m. sausio 04 d., antradienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | ₹7,299 |
Dizainas
| Aukštis | 243.2 mm (9.57″) |
| Plotis | 158.2 mm (6.23″) |
| Storis | 9.2 mm (0.36″) |
| Svoris | 426 g (15.03 oz) |
| Spalvos | Prime Black |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 10.1″ |
| Ekrano raiška | 800 × 1280 px |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 149 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 76.9% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek MT8167 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Technologinis procesas | 28 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.5 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A35 |
| Atminties tipas | LPDDR4 |
| GPU | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 2GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 2GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 2 MP |
| Funkcijos | Skaitmeninis priartinimas |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 720p |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 2 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 720p |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4080 mAh |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Ne |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Ne |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| Garso tipas | Dvigubi garsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
TCL Tab 10L nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra TCL Tab 10L kaina?
TCL Tab 10L kaina yra ₹7,299, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Ar TCL Tab 10L galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, TCL Tab 10L galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra TCL Tab 10L svoris?
TCL Tab 10L sveria apie 426 gramus
-
Koks yra TCL Tab 10L ekrano dydis?
TCL Tab 10L ekrano dydis yra 10.1 colių
-
Kiek kamerų turi TCL Tab 10L?
TCL Tab 10L turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)