TCL 10 TabMid
TCL 10 TabMid Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | TCL |
| Modelis | 10 TabMid |
| Paskelbta | 2020 m. rugsėjo 01 d., antradienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €230 |
Dizainas
| Aukštis | 209.4 mm (8.24″) |
| Plotis | 125.2 mm (4.93″) |
| Storis | 8.6 mm (0.34″) |
| Svoris | 325 g (11.46 oz) |
| Spalvos | Prime Black |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 8″ |
| Ekrano raiška | 1200 × 1920 px |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 283 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 70.8% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 665 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 11 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Kryo 260 Gold (Cortex-A73) 4x 1.8 GHz – Kryo 260 Silver (Cortex-A53) |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 3GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | TCL UI |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Skaitmeninis priartinimas |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.4 ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/5.0" Jutiklio dydis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5500 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/11.5 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
TCL 10 TabMid nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra TCL 10 TabMid kaina?
TCL 10 TabMid kaina yra €230, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Ar TCL 10 TabMid galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, TCL 10 TabMid oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra TCL 10 TabMid svoris?
TCL 10 TabMid sveria apie 325 gramus
-
Koks yra TCL 10 TabMid ekrano dydis?
TCL 10 TabMid ekrano dydis yra 8 colių
-
Kiek kamerų turi TCL 10 TabMid?
TCL 10 TabMid turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)