Samsung Galaxy Z Fold5
Samsung Galaxy Z Fold5 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Samsung |
| Modelis | Galaxy Z Fold5 |
| Modelio alternatyvus | SM-F946B (Tarptautinis) SM-F946B/DS (Tarptautinis) SM-F946U (Tarptautinis) SM-F946U1 (Tarptautinis) SM-F946N (Tarptautinis) SM-F946W (Tarptautinis) SM-F9460 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2023 m. liepos 26 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2023 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €677.56 $454.57 £481.50 |
Dizainas
| Aukštis | 154.9 mm (6.10″) |
| Plotis | 129.9 mm (5.11″) |
| Storis | 6.1 mm (0.24″) |
| Svoris | 253 g (8.92 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Gorilla Glass Victus 2 Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Gorilla Victus 2 stiklas (sulankstytas) Priekis: Plastikas (Išskleistas) |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Pilka, Šviesiai geltona |
| Atsparumas | Atsparus vandeniui (iki 1,5 m, 30 min.) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IPX8 |
| Dizaino savybės | Armor aliumininis rėmas, Rašiklio palaikymas |
Ekranas
| Ekrano tipas | Sulankstomas Dynamic AMOLED 2X |
| Ekrano dydis | 7.6″ |
| Ekrano raiška | 1812 × 2176 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Pikselių tankis | 373 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 91.1% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass Victus 2 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpinis jutiklinis ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.36 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.36 GHz – Cortex-X3 2x 2.8 GHz – Cortex-A715 2x 2.8 GHz – Cortex-A710 3x 2.0 GHz – Cortex-A510 |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | Qualcomm Adreno 740 |
| RAM | 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB, 1TB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 4.0 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 13 (Tiramisu), iki 4 pagrindinių „Android“ atnaujinimų |
| Naudotojo sąsaja | Samsung One UI 8.5 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, ƒ/1.8, 23 mm ( Plataus kampo ), 1.0 μm, 1/1.56" Jutiklio dydis Dual-Pixel PDAF Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) 10 MP, ƒ/2.4, 66 mm ( Teleobjektyvas ), 1.0 μm, x3 Optinis priartinimas, 1/3.94" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 12 MP, ƒ/2.2, 12 mm, 123° ( Itin plataus kampo ), 1.12 μm, 1/3.06" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 4320p @ 30 fps 2160p @ 60 fps 1080p @ 60/240 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, HDR10+ |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 4 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Plataus kampo ), 2.0 μm, 1/3.0" Jutiklio dydis 10 MP, ƒ/2.2, 24 mm ( Plataus kampo ), 1.22 μm, 1/3.0" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4400 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 25 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 15 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis belaidis įkrovimas Įkrovimas laidu nuo 0 iki 50 % per 30 min. (kaip nurodyta) |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b29 (700), b30 (2300), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b46 (5200), b48 (3800), b66 (1700), b71 (600 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n12 (700), n20 (800), n25 (1900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n71 (600), n77 (3700), n78 (3500), n257 (28000), n260 (39000), n261 (28000 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Tri-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.3 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Aukštos bitų spartos garso palaikymas, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Barometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Samsung DeX (darbalaukio patirties palaikymas) „Ultra Wideband“ (UWB) palaikymas |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Samsung Galaxy Z Fold5 apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Samsung Galaxy Z Fold5 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Samsung Galaxy Z Fold5 kaina?
Samsung Galaxy Z Fold5 kaina yra €677.56, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Samsung Galaxy Z Fold5 išleidimo data?
Samsung Galaxy Z Fold5 buvo oficialiai išleistas 2023 m. rugpjūčio 11 d., penktadienis
-
Ar Samsung Galaxy Z Fold5 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Samsung Galaxy Z Fold5 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Samsung Galaxy Z Fold5 svoris?
Samsung Galaxy Z Fold5 sveria apie 253 gramus
-
Koks yra Samsung Galaxy Z Fold5 ekrano dydis?
Samsung Galaxy Z Fold5 ekrano dydis yra 7.6 colių
-
Ar Samsung Galaxy Z Fold5 palaiko 5G tinklus?
Taip, Samsung Galaxy Z Fold5 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2, n3, n5, n7, n8, n12, n20, n25, n28, n38, n40, n41, n48, n66, n71, n77, n78, n257, n260, n261
-
Kiek kamerų turi Samsung Galaxy Z Fold5?
Samsung Galaxy Z Fold5 turi Triguba kamera gale ir Dviguba kamera priekyje (asmenukėms)