Oppo Pad 6
Oppo Pad 6 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Oppo |
| Modelis | Pad 6 |
| Modelio alternatyvus | OPD2601 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. gegužės 25 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. gegužės 25 d., pirmadienis |
| Būsena | Netrukus |
| Kainos | €440 |
Dizainas
| Aukštis | 266.9 mm (10.51″) |
| Plotis | 193.4 mm (7.61″) |
| Storis | 6 mm (0.24″) |
| Svoris | 577 g (20.35 oz) |
| Spalvos | Mėlyna, Pilka, Sidabrinė |
| Dizaino savybės | Magnetinis priedų jungtis, Rašiklio palaikymas |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 12.1″ |
| Ekrano raiška | 2120 × 3000 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Pikselių tankis | 304 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 86.2% |
| Maksimalus ryškumas | 900 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpinis jutiklinis ekranas Dolby Vision Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 9500s |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 3 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.73 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.73 GHz – Cortex-X925 3x 3.3 GHz – Cortex-X4 4x 2.4 GHz – Cortex-A720 |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | ARM Immortalis-G925 MC12 |
| RAM | 8GB, 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | ColorOS 16 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 10420 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 67 W |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Ne |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.4 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.2 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Ne |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 6 garsiakalbių, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Giroskopas Artumo jutiklis (tik priedams) |
| Papildomos funkcijos | Programuojamas maitinimo šaltinis (PPS) Universalioji greitojo įkrovimo specifikacija (UFCS) USB Power Delivery |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Oppo Pad 6 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Oppo Pad 6 kaina?
Oppo Pad 6 kaina yra €440, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra tikėtina Oppo Pad 6 išleidimo data?
Oppo Pad 6 bus išleistas 2026 m. gegužės 25 d., pirmadienis
-
Ar Oppo Pad 6 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Oppo Pad 6 oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Oppo Pad 6 svoris?
Oppo Pad 6 sveria apie 577 gramus
-
Koks yra Oppo Pad 6 ekrano dydis?
Oppo Pad 6 ekrano dydis yra 12.1 colių
-
Kiek kamerų turi Oppo Pad 6?
Oppo Pad 6 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)