Lenovo Tab M8 (3rd Gen)
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Modelis | Tab M8 (3rd Gen) |
| Paskelbta | 2021 m. birželio 28 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2022 m. vasario 01 d., antradienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | ₹12,990 |
Dizainas
| Aukštis | 199.1 mm (7.84″) |
| Plotis | 121.8 mm (4.80″) |
| Storis | 8.2 mm (0.32″) |
| Svoris | 305 g (10.76 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Geležies pilka spalva, Platinum Grey |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 8″ |
| Ekrano raiška | 800 × 1280 px |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 189 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 76.5% |
| Maksimalus ryškumas | 350 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P22T |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.3 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.3 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP Automatinė blykstė |
| Funkcijos | Skaitmeninis priartinimas |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 2 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 720p |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5100 mAh |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE - cellular model only, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lenovo Tab M8 (3rd Gen) kaina?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) kaina yra ₹12,990, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lenovo Tab M8 (3rd Gen) išleidimo data?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) buvo oficialiai išleistas 2022 m. vasario 01 d., antradienis
-
Ar Lenovo Tab M8 (3rd Gen) galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Lenovo Tab M8 (3rd Gen) galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Lenovo Tab M8 (3rd Gen) svoris?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) sveria apie 305 gramus
-
Koks yra Lenovo Tab M8 (3rd Gen) ekrano dydis?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) ekrano dydis yra 8 colių
-
Ar Lenovo Tab M8 (3rd Gen) palaiko 5G tinklus?
Ne, Lenovo Tab M8 (3rd Gen) nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Lenovo Tab M8 (3rd Gen)?
Lenovo Tab M8 (3rd Gen) turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)