Lenovo Legion Duel
Lenovo Legion Duel Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Modelis | Legion Duel |
| Paskelbta | 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €510 |
Dizainas
| Aukštis | 169.2 mm (6.66″) |
| Plotis | 78.5 mm (3.09″) |
| Storis | 9.9 mm (0.39″) |
| Svoris | 239 g (8.43 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Deganti mėlyna, Vengeance Red |
Ekranas
| Ekrano tipas | AMOLED |
| Ekrano dydis | 6.65″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Atnaujinimo dažnis | 144 Hz |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 388 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 81.7% |
| Ekrano apsauga | Atsparus vandeniui sluoksnis |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas HDR10+ Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.1 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.1 GHz – Cortex-A77 3x 2.42 GHz – Cortex-A77 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 650 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | Legion OS, ZUI12 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 64 MP, ƒ/1.9, 25 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/1.72" Jutiklio dydis PDAF 16 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 20 MP, ƒ/2.2, 25 mm ( Plataus kampo ), 0.9 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 65 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G 2.5 Gbps DL, LTE (4CA) Cat15 800/210 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GPS (L1 & L5), GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lenovo Legion Duel apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Lenovo Legion Duel nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lenovo Legion Duel kaina?
Lenovo Legion Duel kaina yra €510, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lenovo Legion Duel išleidimo data?
Lenovo Legion Duel buvo oficialiai išleistas 2020 m. spalio 15 d., ketvirtadienis
-
Ar Lenovo Legion Duel galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Lenovo Legion Duel oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Lenovo Legion Duel svoris?
Lenovo Legion Duel sveria apie 239 gramus
-
Koks yra Lenovo Legion Duel ekrano dydis?
Lenovo Legion Duel ekrano dydis yra 6.65 colių
-
Ar Lenovo Legion Duel palaiko 5G tinklus?
Taip, Lenovo Legion Duel palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n28, n38, n41, n77, n78, n79
-
Kiek kamerų turi Lenovo Legion Duel?
Lenovo Legion Duel turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)