Lenovo A7
Lenovo A7 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Modelis | A7 |
| Modelio alternatyvus | L19111 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2019 m. balandžio 13 d., šeštadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. balandžio 13 d., šeštadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €100 |
Dizainas
| Aukštis | 155 mm (6.10″) |
| Plotis | 75 mm (2.95″) |
| Storis | 12 mm (0.47″) |
| Svoris | 172 g (6.07 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.09″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1560 px |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 282 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 78.3% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Unisoc SC9863A |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 28 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.6 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 4GB |
| Vidinė atmintis | 64GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 64GB 4GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 13 MP ( Plataus kampo ), 1.12 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis PDAF 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4000 mAh |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lenovo A7 apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Lenovo A7 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lenovo A7 kaina?
Lenovo A7 kaina yra €100, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lenovo A7 išleidimo data?
Lenovo A7 buvo oficialiai išleistas 2019 m. balandžio 13 d., šeštadienis
-
Ar Lenovo A7 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Lenovo A7 oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Lenovo A7 svoris?
Lenovo A7 sveria apie 172 gramus
-
Koks yra Lenovo A7 ekrano dydis?
Lenovo A7 ekrano dydis yra 6.09 colių
-
Kiek kamerų turi Lenovo A7?
Lenovo A7 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)