Lava Z92
Lava Z92 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lava |
| Modelis | Z92 |
| Paskelbta | 2019 m. sausio 01 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2019 m. sausio 01 d., antradienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | ₹7,399 |
Dizainas
| Aukštis | 156.9 mm (6.18″) |
| Plotis | 75.8 mm (2.98″) |
| Storis | 8 mm (0.31″) |
| Spalvos | Žalia |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.22″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1520 px |
| Kraštinių santykis | 19:9 |
| Pikselių tankis | 270 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 81.2% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 3 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P22 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 3GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 32GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 8.1 (Oreo) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm, 1/3.1" Jutiklio dydis Automatinė blykstė |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido atpažinimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0, 1.12 μm, 1/4.0" Jutiklio dydis |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3260 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 900 / 1800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.1 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lava Z92 apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Lava Z92 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lava Z92 kaina?
Lava Z92 kaina yra ₹7,399, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lava Z92 išleidimo data?
Lava Z92 buvo oficialiai išleistas 2019 m. sausio 01 d., antradienis
-
Ar Lava Z92 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Lava Z92 oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Lava Z92 ekrano dydis?
Lava Z92 ekrano dydis yra 6.22 colių
-
Kiek kamerų turi Lava Z92?
Lava Z92 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)