Lava Z61 Pro
Lava Z61 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lava |
| Modelis | Z61 Pro |
| Paskelbta | 2020 m. liepos 01 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. liepos 01 d., trečiadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €70 |
Dizainas
| Aukštis | 147 mm (5.79″) |
| Plotis | 71.8 mm (2.83″) |
| Storis | 9.2 mm (0.36″) |
| Svoris | 160 g (5.64 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Gintaro raudona spalva, Vidurnakčio mėlyna |
Ekranas
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Ekrano dydis | 5.45″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1440 px |
| Kraštinių santykis | 18:9 |
| Pikselių tankis | 295 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 72.6% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| RAM | 2GB |
| Vidinė atmintis | 16GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 16GB 2GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Serijinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3100 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 5 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 900 / 1800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, GLONASS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lava Z61 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lava Z61 Pro kaina?
Lava Z61 Pro kaina yra €70, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lava Z61 Pro išleidimo data?
Lava Z61 Pro buvo oficialiai išleistas 2020 m. liepos 01 d., trečiadienis
-
Ar Lava Z61 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Lava Z61 Pro oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Lava Z61 Pro svoris?
Lava Z61 Pro sveria apie 160 gramus
-
Koks yra Lava Z61 Pro ekrano dydis?
Lava Z61 Pro ekrano dydis yra 5.45 colių
-
Ar Lava Z61 Pro palaiko 5G tinklus?
Ne, Lava Z61 Pro nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Lava Z61 Pro?
Lava Z61 Pro turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)