Lava Z40
Lava Z40 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lava |
| Modelis | Z40 |
| Paskelbta | 2019 m. kovo 01 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. kovo 01 d., penktadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | ₹3,500 |
Dizainas
| Aukštis | 125.5 mm (4.94″) |
| Plotis | 63.9 mm (2.52″) |
| Storis | 11.7 mm (0.46″) |
| Svoris | 120 g (4.23 oz) |
| Spalvos | Blizgi juoda, Auksinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | TN TFT LCD |
| Ekrano dydis | 4″ |
| Ekrano raiška | 480 × 800 px |
| Kraštinių santykis | 5:3 |
| Pikselių tankis | 233 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 56.8% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Unisoc SC9832E |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Technologinis procesas | 28 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1400 MHz |
| Mikroarchitektūra | 4x 1.4 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T820 MP1 |
| RAM | 1GB |
| Vidinė atmintis | 8GB |
| Variantai | 8GB 1GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 8.1 (Oreo) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 2 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 720p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 2 MP |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
Baterija
| Tipas | Li-Ion |
| Talpa | 2250 mAh |
| Išimamumas | Išimama |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 900 / 1800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lava Z40 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lava Z40 kaina?
Lava Z40 kaina yra ₹3,500, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lava Z40 išleidimo data?
Lava Z40 buvo oficialiai išleistas 2019 m. kovo 01 d., penktadienis
-
Ar Lava Z40 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Lava Z40 oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Lava Z40 svoris?
Lava Z40 sveria apie 120 gramus
-
Koks yra Lava Z40 ekrano dydis?
Lava Z40 ekrano dydis yra 4 colių
-
Kiek kamerų turi Lava Z40?
Lava Z40 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)