Lava Z1
Lava Z1 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Lava |
| Modelis | Z1 |
| Modelio alternatyvus | LS000Z1 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. sausio 07 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2021 m. sausio 26 d., antradienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €60 |
Dizainas
| Aukštis | 145.1 mm (5.71″) |
| Plotis | 73.3 mm (2.89″) |
| Storis | 10.3 mm (0.41″) |
| Svoris | 175 g (6.17 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Mėlyna, Raudona |
Ekranas
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Ekrano dydis | 5″ |
| Ekrano raiška | 480 × 854 px |
| Kraštinių santykis | 16:9 |
| Pikselių tankis | 196 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 64.8% |
| Ekrano apsauga | Corning Gorilla Glass 3 stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio A20 |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.8 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4 |
| GPU | IMG PowerVR GE8300 |
| RAM | 2GB |
| Vidinė atmintis | 16GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 16GB 2GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Skaitmeninis priartinimas |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 720p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 720p |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3100 mAh |
| Išimamumas | Išimama |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 900 / 1800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | Micro-USB |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Lava Z1 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Lava Z1 kaina?
Lava Z1 kaina yra €60, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Lava Z1 išleidimo data?
Lava Z1 buvo oficialiai išleistas 2021 m. sausio 26 d., antradienis
-
Ar Lava Z1 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Lava Z1 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Lava Z1 svoris?
Lava Z1 sveria apie 175 gramus
-
Koks yra Lava Z1 ekrano dydis?
Lava Z1 ekrano dydis yra 5 colių
-
Ar Lava Z1 palaiko 5G tinklus?
Ne, Lava Z1 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Lava Z1?
Lava Z1 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)