Lava Virat V1

  • Operacinė sistema Android 16
  • Ekranas 6.75 720x1600 px
  • Baterija 6000 mAh Li-Ion
  • Našumas 4GB RAM Unisoc T8200
  • Kamera 13MP 1080p
  • Vidinė atmintis 64GB

Lava Virat V1 Techniniai duomenys

Bendra informacija

Prekės ženklas Lava
Modelis Virat V1
Paskelbta 2026 m. liepos 24 d., penktadienis
Išleidimo data 2026 m. liepos 31 d., penktadienis
Būsena Netrukus
Kainos €110

Dizainas

Aukštis 165.9 mm (6.53″)
Plotis 76.8 mm (3.02″)
Storis 8.8 mm (0.35″)
Svoris 210 g (7.41 oz)
Spalvos Mėlyna, Auksinė
Atsparumas Dulkėms nepraleidžiantis ir atsparus vandeniui (prie vandens purslų)
Atsparumo sertifikatai (IP) IP64

Ekranas

Ekrano tipas IPS LCD
Ekrano dydis 6.75″
Ekrano raiška 720 × 1600 px
Atnaujinimo dažnis 120 Hz
Kraštinių santykis 20:9
Pikselių tankis 260 ppi
Ekrano ir korpuso santykis ≈ 86.3%
Liečiamas ekranas Taip
Ekrano savybės Talpinis jutiklinis ekranas
Multitouch ekranas

Aparatinė įranga

Lustų rinkinys Unisoc T8200
Procesoriaus branduoliai 8
Technologinis procesas 6 nm
Maks. procesoriaus dažnis 2300 MHz
Procesoriaus architektūra 64-bit
Mikroarchitektūra 2x 2.3 GHz – Cortex-A76
6x 2.1 GHz – Cortex-A55
Atminties tipas LPDDR4X
GPU ARM Mali-G57 MC2 @850MHz
RAM 4GB
Vidinė atmintis 64GB
Variantai 64GB 4GB RAM
Išplečiama atmintis Taip
Kortelių lizdai microSDXC

Programinė įranga

Operacinė sistema Android 16 (Baklava)

Pagrindinė kamera

Kameros palaikymas Taip
Viena kamera 13 MP
Blykstės palaikymas Taip
Blykstės tipas LED blykstė
Funkcijos Didelis dinaminis diapazonas (HDR)
Panorama
Vaizdo įrašų palaikymas Taip
Vaizdo įrašų raiška 1080p @ 30 fps

Priekinė kamera

Kameros palaikymas Taip
Viena kamera 5 MP
Vaizdo įrašų palaikymas Taip

Baterija

Tipas Li-Ion
Talpa 6000 mAh
Laidinio įkrovimo greitis 10 W

Tinklas

SIM kortelės Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM)
VoLTE palaikymas Taip
Duomenų perdavimo sparta 5G, LTE, HSPA
2G juostos GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
3G juostos HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz
4G juostos LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz)
5G juostos 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz)

Ryšiai

Wi‑Fi palaikymas Taip ( Wi-Fi 5 )
Wi‑Fi standartai 802.11/b/g/n/ac
Bluetooth palaikymas Taip, v5.0
USB prievadai USB Type-C 2.0
USB On-The-Go
USB jungtys Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS)
GPS palaikymas Taip
GPS funkcijos GLONASS, GPS
NFC palaikymas Ne

Multimedija

Garsiakalbis Taip
Ausinių lizdas Taip
FM radijas Taip

Funkcijos

Jutikliai Accelerometras
Šoninis pirštų atspaudų jutiklis

Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.

Lava Virat V1 nuotraukos

Dažnai užduodami klausimai

  • Kokia yra Lava Virat V1 kaina?

    Lava Virat V1 kaina yra €110, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.

  • Kokia yra tikėtina Lava Virat V1 išleidimo data?

    Lava Virat V1 bus išleistas 2026 m. liepos 31 d., penktadienis

  • Ar Lava Virat V1 galima įsigyti parduotuvėse?

    Ne, Lava Virat V1 oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.

  • Koks yra Lava Virat V1 svoris?

    Lava Virat V1 sveria apie 210 gramus

  • Koks yra Lava Virat V1 ekrano dydis?

    Lava Virat V1 ekrano dydis yra 6.75 colių

  • Ar Lava Virat V1 palaiko 5G tinklus?

    Taip, Lava Virat V1 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2

  • Kiek kamerų turi Lava Virat V1?

    Lava Virat V1 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)