Itel S24
Itel S24 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Itel |
| Modelis | S24 |
| Modelio alternatyvus | S667LN (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2024 m. kovo 29 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2024 m. balandžio 01 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €120 |
Dizainas
| Aukštis | 163.5 mm (6.44″) |
| Plotis | 75.5 mm (2.97″) |
| Storis | 8.3 mm (0.33″) |
| Svoris | 192 g (6.77 oz) |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Balta |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.6″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1612 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 267 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84.8% |
| Maksimalus ryškumas | 480 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio G91 Ultra |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.0 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G52 MC2 |
| RAM | 4GB, 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 128GB 4GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 13 (Tiramisu) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 108 MP, ƒ/1.6 ( Plataus kampo ), 0.64 μm, 1/1.67" Jutiklio dydis Automatinis fokusavimas (AF) 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1440p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Funkcijos | Laidinis įkrovimas nuo 0 iki 50% per 40 minučių (kaip nurodyta) |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
| Papildomos funkcijos | Apėjimo įkrovimas |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Itel S24 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Itel S24 kaina?
Itel S24 kaina yra €120, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Itel S24 išleidimo data?
Itel S24 buvo oficialiai išleistas 2024 m. balandžio 01 d., pirmadienis
-
Ar Itel S24 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Itel S24 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Itel S24 svoris?
Itel S24 sveria apie 192 gramus
-
Koks yra Itel S24 ekrano dydis?
Itel S24 ekrano dydis yra 6.6 colių
-
Ar Itel S24 palaiko 5G tinklus?
Ne, Itel S24 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Itel S24?
Itel S24 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)