Infinix S5
Infinix S5 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Infinix |
| Modelis | S5 |
| Modelio alternatyvus | X652 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2019 m. spalio 01 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2019 m. spalio 01 d., antradienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €120 |
Dizainas
| Aukštis | 164 mm (6.46″) |
| Plotis | 76 mm (2.99″) |
| Storis | 7.9 mm (0.31″) |
| Svoris | 178 g (6.28 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Žydra spalva, Violetinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.6″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 270 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 81.9% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio P22 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 4GB, 6GB |
| Vidinė atmintis | 64GB, 128GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 64GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 16 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) 5 MP, 14 mm ( Itin plataus kampo ) 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Keturguba LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 32 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Talpa | 4000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Infinix S5 apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Infinix S5 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Infinix S5 kaina?
Infinix S5 kaina yra €120, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Infinix S5 išleidimo data?
Infinix S5 buvo oficialiai išleistas 2019 m. spalio 01 d., antradienis
-
Ar Infinix S5 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Infinix S5 oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Infinix S5 svoris?
Infinix S5 sveria apie 178 gramus
-
Koks yra Infinix S5 ekrano dydis?
Infinix S5 ekrano dydis yra 6.6 colių
-
Kiek kamerų turi Infinix S5?
Infinix S5 turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)