Infinix S2 Pro
Infinix S2 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Infinix |
| Modelis | S2 Pro |
| Modelio alternatyvus | S2 Pro (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2017 m. liepos 01 d., šeštadienis |
| Išleidimo data | 2017 m. liepos 01 d., šeštadienis |
| Būsena | Nutraukta |
Dizainas
| Aukštis | 148.9 mm (5.86″) |
| Plotis | 72.1 mm (2.84″) |
| Storis | 8.1 mm (0.32″) |
| Svoris | 147 g (5.19 oz) |
| Spalvos | Arkties sidabras, Coral Blue., Klevo auksas, Vidurnakčio juoda, Orchidinės pilkos spalvos spalva |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 5.2″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1280 px |
| Kraštinių santykis | 16:9 |
| Pikselių tankis | 282 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 69.4% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek MT6753 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 28 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.5 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR3 |
| GPU | ARM Mali-T720 |
| RAM | 2GB, 3GB |
| Vidinė atmintis | 16GB, 32GB |
| Variantai | 16GB 2GB RAM 32GB 3GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 7.0 (Nougat) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP PDAF |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | Dviguba LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 13 MP 8 MP, 9 mm ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
Baterija
| Talpa | 3000 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 10 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Micro-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b40 (2300 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Infinix S2 Pro apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Infinix S2 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Infinix S2 Pro išleidimo data?
Infinix S2 Pro buvo oficialiai išleistas 2017 m. liepos 01 d., šeštadienis
-
Ar Infinix S2 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Infinix S2 Pro oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Infinix S2 Pro svoris?
Infinix S2 Pro sveria apie 147 gramus
-
Koks yra Infinix S2 Pro ekrano dydis?
Infinix S2 Pro ekrano dydis yra 5.2 colių
-
Kiek kamerų turi Infinix S2 Pro?
Infinix S2 Pro turi Viena kamera gale ir Dviguba kamera priekyje (asmenukėms)