Huawei Pura 80 Ultra
Huawei Pura 80 Ultra Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | Pura 80 Ultra |
| Modelio alternatyvus | LMR-AL10 (Tarptautinis) LMU-LX9 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2025 m. birželio 11 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2025 m. birželio 11 d., trečiadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €1,219.53 |
Dizainas
| Aukštis | 163 mm (6.42″) |
| Plotis | 76.1 mm (3.00″) |
| Storis | 8.3 mm (0.33″) |
| Svoris | 233 g (8.22 oz) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68, IP69 |
Ekranas
| Ekrano dydis | 6.8″ |
| Ekrano raiška | 1276 × 2848 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 459 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 89.7% |
| Maksimalus ryškumas | 3000 cd/m² |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 9020 |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2500 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.50 GHz – TaiShan Big 6x 2.151 GHz – TaiShan Mid 4x 1.60 GHz – Cortex-A510 |
| Atminties tipas | LPDDR5X |
| GPU | HiSilicon Maleoon 920 @840 MHz |
| RAM | 16GB |
| Vidinė atmintis | 512GB, 1TB |
| Variantai | 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Keturguba kamera | 50 MP, 23 mm ( Plataus kampo ), 1.0"-type Jutiklio dydis 50 MP, ƒ/2.4, 83 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), x3.7 Optinis priartinimas, 1/1.28" Jutiklio dydis 12.5 MP, ƒ/3.6, 212 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), x9.4 Optinis priartinimas 40 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 960 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/2.0 ( Itin plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 240 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly (Tarptautinis) Li-Poly (China) |
| Talpa | 5170 mAh (Tarptautinis) 5700 mAh (China) |
| Laidinio įkrovimo greitis | 100 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 80 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G (China only), LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| GPS palaikymas | Taip |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| FM radijas | Ne |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei Pura 80 Ultra apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Huawei Pura 80 Ultra nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei Pura 80 Ultra kaina?
Huawei Pura 80 Ultra kaina yra €1,219.53, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei Pura 80 Ultra išleidimo data?
Huawei Pura 80 Ultra buvo oficialiai išleistas 2025 m. birželio 11 d., trečiadienis
-
Ar Huawei Pura 80 Ultra galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Huawei Pura 80 Ultra galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Huawei Pura 80 Ultra svoris?
Huawei Pura 80 Ultra sveria apie 233 gramus
-
Koks yra Huawei Pura 80 Ultra ekrano dydis?
Huawei Pura 80 Ultra ekrano dydis yra 6.8 colių
-
Ar Huawei Pura 80 Ultra palaiko 5G tinklus?
Taip, Huawei Pura 80 Ultra palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Huawei Pura 80 Ultra?
Huawei Pura 80 Ultra turi Keturguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)