Huawei Pura 70 Pro
Huawei Pura 70 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | Pura 70 Pro |
| Modelio alternatyvus | HBN-LX9 (Tarptautinis) HBN-AL00 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2024 m. balandžio 18 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2024 m. balandžio 29 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €1,440 |
Dizainas
| Aukštis | 162.6 mm (6.40″) |
| Plotis | 75.1 mm (2.96″) |
| Storis | 8.4 mm (0.33″) |
| Svoris | 220 g (7.76 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Stiklas Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Violetinė, Balta |
| Atsparumas | Dulkėms ir vandeniui atsparus (atsparus aukšto slėgio vandens srautams; panardinamas iki 2 m gylio 30 minučių) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68 |
Ekranas
| Ekrano tipas | LTPO OLED |
| Ekrano dydis | 6.8″ |
| Ekrano raiška | 1260 × 2844 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Pikselių tankis | 460 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 89.3% |
| Maksimalus ryškumas | 2500 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Huawei Kunlun stiklas 2 |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų 1440Hz PWM Dimming Talpiųjų jutiklių ekranas HDR Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 9010 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2300 MHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.3 GHz – Taishan Big 3x 2.18 GHz – Taishan Mid 4x 1.55 GHz – Cortex-A510 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Maleoon 910 |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB, 1TB |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Naudotojo sąsaja | EMUI 14.2 (tarptautinė), HarmonyOS 4.2 (Kinija) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, 25 mm ( Plataus kampo ), 1/1.3" Jutiklio dydis Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF 48 MP, ƒ/2.1, 93 mm ( Teleobjektyvas ), x3.5 Optinis priartinimas Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) PDAF (5cm - ∞) 12.5 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Spalvų spektro jutiklis Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Lazerinis automatinis fokusavimas Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS, HDR, Optinis vaizdo stabilizavimas (OIS) |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/2.4 ( Itin plataus kampo ) Automatinis fokusavimas (AF) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų funkcijos | HDR |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5050 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 100 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 80 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + eSIM) Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS (L1), GPS (L1 & L5), NavIC, QZSS (L1 & L5) |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Giroskopas Artumo jutiklis Optinis pirštų atspaudų jutiklis po ekranu |
| Papildomos funkcijos | BDS palydovinės žinutės |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei Pura 70 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei Pura 70 Pro kaina?
Huawei Pura 70 Pro kaina yra €1,440, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei Pura 70 Pro išleidimo data?
Huawei Pura 70 Pro buvo oficialiai išleistas 2024 m. balandžio 29 d., pirmadienis
-
Ar Huawei Pura 70 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Huawei Pura 70 Pro galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Huawei Pura 70 Pro svoris?
Huawei Pura 70 Pro sveria apie 220 gramus
-
Koks yra Huawei Pura 70 Pro ekrano dydis?
Huawei Pura 70 Pro ekrano dydis yra 6.8 colių
-
Ar Huawei Pura 70 Pro palaiko 5G tinklus?
Taip, Huawei Pura 70 Pro palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Huawei Pura 70 Pro?
Huawei Pura 70 Pro turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)