Huawei Pura 70
Huawei Pura 70 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | Pura 70 |
| Modelio alternatyvus | ADY-LX9 (Tarptautinis) ADY-AL00 (Tarptautinis) ADY-AL10 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2024 m. balandžio 18 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2024 m. gegužės 06 d., pirmadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €699.95 |
Dizainas
| Aukštis | 157.6 mm (6.20″) |
| Plotis | 74.3 mm (2.93″) |
| Storis | 8 mm (0.31″) |
| Svoris | 207 g (7.30 oz) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP68 |
Ekranas
| Ekrano dydis | 6.6″ |
| Ekrano raiška | 1256 × 2760 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Pikselių tankis | 460 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 90.1% |
| Maksimalus ryškumas | 2500 cd/m² |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 9000S1 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.49 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.49 GHz – TaiShan V120 3x 2.15 GHz – TaiShan V120 4x 1.53 GHz – Cortex-A510 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Maleoon 910 |
| RAM | 12GB |
| Vidinė atmintis | 256GB, 512GB, 1TB |
| Variantai | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 1TB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 50 MP, 25 mm ( Plataus kampo ), 1/1.3" Jutiklio dydis 12 MP, ƒ/3.4, 125 mm ( Periskopinis teleobjektyvas ), x5 Optinis priartinimas 13 MP, ƒ/2.2, 13 mm ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/2.4 ( Itin plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 4900 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 66 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 50 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b6 (800), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go DisplayPort 1.2 |
| GPS palaikymas | Taip |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| FM radijas | Ne |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei Pura 70 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei Pura 70 kaina?
Huawei Pura 70 kaina yra €699.95, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei Pura 70 išleidimo data?
Huawei Pura 70 buvo oficialiai išleistas 2024 m. gegužės 06 d., pirmadienis
-
Ar Huawei Pura 70 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Huawei Pura 70 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Huawei Pura 70 svoris?
Huawei Pura 70 sveria apie 207 gramus
-
Koks yra Huawei Pura 70 ekrano dydis?
Huawei Pura 70 ekrano dydis yra 6.6 colių
-
Ar Huawei Pura 70 palaiko 5G tinklus?
Taip, Huawei Pura 70 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Huawei Pura 70?
Huawei Pura 70 turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)