Huawei nova 4e
Huawei nova 4e Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | nova 4e |
| Modelio alternatyvus | MAR-LX2 (Malaizija) AL00 (Kinija) MAR-TL00 (Kinija) MAR-AL00 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2019 m. kovo 01 d., penktadienis |
| Išleidimo data | 2019 m. kovo 01 d., penktadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €270 |
Dizainas
| Aukštis | 152.9 mm (6.02″) |
| Plotis | 72.7 mm (2.86″) |
| Storis | 7.4 mm (0.29″) |
| Svoris | 159 g (5.61 oz) |
| Spalvos | Vidurnakčio juoda, Povas mėlynas, Perlų balta spalva |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.15″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2312 px |
| Kraštinių santykis | 19.3:9 |
| Pikselių tankis | 415 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84.2% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 710 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.2 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 32-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4 |
| GPU | ARM Mali-G51 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Variantai | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
| Naudotojo sąsaja | EMUI 9.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Triguba kamera | 24 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) PDAF 8 MP, 13 mm ( Itin plataus kampo ) 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
| Vaizdo įrašų funkcijos | Gyro-EIS |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 32 MP, ƒ/2.0, 26 mm ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.8" Jutiklio dydis |
| Funkcijos | Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3340 mAh |
| Išimamumas | Neišimama |
| Laidinio įkrovimo greitis | 18 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE (2CA) Cat6 400/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GLONASS, GPS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei nova 4e apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Huawei nova 4e nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei nova 4e kaina?
Huawei nova 4e kaina yra €270, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei nova 4e išleidimo data?
Huawei nova 4e buvo oficialiai išleistas 2019 m. kovo 01 d., penktadienis
-
Ar Huawei nova 4e galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Huawei nova 4e oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Huawei nova 4e svoris?
Huawei nova 4e sveria apie 159 gramus
-
Koks yra Huawei nova 4e ekrano dydis?
Huawei nova 4e ekrano dydis yra 6.15 colių
-
Kiek kamerų turi Huawei nova 4e?
Huawei nova 4e turi Triguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)