Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | MatePad Pro 12.6 (2021) |
| Modelio alternatyvus | WGR-W09 (Tarptautinis) WGR-W19 (Tarptautinis) WGR-AN19 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. birželio 02 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2021 m. birželio 25 d., penktadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €800 |
Dizainas
| Aukštis | 286.5 mm (11.28″) |
| Plotis | 184.7 mm (7.27″) |
| Storis | 6.7 mm (0.26″) |
| Svoris | 609 g (21.48 oz) |
| Spalvos | Pilka, Žalia, Sidabrinė |
| Dizaino savybės | Rašiklio palaikymas (magnetinis) |
Ekranas
| Ekrano tipas | OLED |
| Ekrano dydis | 12.6″ |
| Ekrano raiška | 2560 × 1600 px |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 240 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 87% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 9000E (Tarptautinis) HiSilicon Kirin 9000 (Tarptautinis) |
| Procesoriaus branduoliai | 8 (Tarptautinis) 8 (Tarptautinis) |
| Technologinis procesas | 5 nm (Tarptautinis) 5 nm (Tarptautinis) |
| Maks. procesoriaus dažnis | 3.13 GHz (Tarptautinis) 3.13 GHz (Tarptautinis) |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit (Tarptautinis) 64-bit (Tarptautinis) |
| Mikroarchitektūra | 1x 3.13 GHz – Cortex-A77 3x 2.54 GHz – Cortex-A77 4x 2.05 GHz – Cortex-A55 (Tarptautinis) 1x 3.13 GHz – Cortex-A77 3x 2.54 GHz – Cortex-A77 4x 2.05 GHz – Cortex-A55 (Tarptautinis) |
| Atminties tipas | LPDDR5 (Tarptautinis) LPDDR5 (Tarptautinis) |
| GPU | ARM Mali-G78 MP22 (Tarptautinis) ARM Mali-G78 MP24 (Tarptautinis) |
| RAM | 8GB, 4GB, 12GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.1 |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 4GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | Nano Memory |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | HarmonyOS 2.0 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 13 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) PDAF 8 MP, ƒ/2.4 ( Itin plataus kampo ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Jutikliai | 3D ToF jutiklis |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 050 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 40 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 27 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas Atvirkštinis belaidis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 800 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b9 (1800), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700), n80 (1800), n84 (2100 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.2 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 8 garsiakalbių, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) kaina?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) kaina yra €800, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) išleidimo data?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) buvo oficialiai išleistas 2021 m. birželio 25 d., penktadienis
-
Ar Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) svoris?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) sveria apie 609 gramus
-
Koks yra Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) ekrano dydis?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) ekrano dydis yra 12.6 colių
-
Ar Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) palaiko 5G tinklus?
Taip, Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n3, n5, n7, n8, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78, n79, n80, n84
-
Kiek kamerų turi Huawei MatePad Pro 12.6 (2021)?
Huawei MatePad Pro 12.6 (2021) turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)