Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019)
Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Huawei |
| Modelis | MatePad Pro 10.8 5G (2019) |
| Modelio alternatyvus | MRX-AN19 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €550 |
Dizainas
| Aukštis | 246 mm (9.69″) |
| Plotis | 159 mm (6.26″) |
| Storis | 7.2 mm (0.28″) |
| Svoris | 460 g (16.23 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Pilka, Žalia, Oranžinė, Balta |
| Dizaino savybės | Rašiklio palaikymas |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 10.8″ |
| Ekrano raiška | 2560 × 1600 px |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 280 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 86.5% |
| Maksimalus ryškumas | 540 cd/m² |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 990 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 7 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.86 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A76 Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G76 MP16 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB, 512GB |
| Vidinės atminties tipas | UFS 3.0 |
| Variantai | 128GB 6GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | Nano Memory |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | EMUI 10 |
| „Google Play“ paslaugos | Ne |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 13 MP, ƒ/1.8 PDAF |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) Panorama |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 7250 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 40 W |
| Belaidžio įkrovimo palaikymas | Taip |
| Belaidžio įkrovimo greitis | 27 W |
| Greito įkrovimo palaikymas | Taip |
Tinklas
| SIM kortelės | Viena SIM (Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G - cellular model only, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b8 (900), b19 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C 3.1 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS, QZSS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Giroskopas Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) kaina?
Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) kaina yra €550, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) išleidimo data?
Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) buvo oficialiai išleistas 2020 m. gegužės 27 d., trečiadienis
-
Ar Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) svoris?
Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) sveria apie 460 gramus
-
Koks yra Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) ekrano dydis?
Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) ekrano dydis yra 10.8 colių
-
Ar Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) palaiko 5G tinklus?
Taip, Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019)?
Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019) turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)
-
Ar galiu naudoti „Google Play“ paslaugas Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019)?
Ne, „Google Play“ paslaugos nepalaikomos Huawei MatePad Pro 10.8 5G (2019)