Honor X5
Honor X5 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Honor |
| Modelis | X5 |
| Modelio alternatyvus | VNA-LX2 (Tarptautinis) VNA-LX3 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2023 m. sausio 24 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2023 m. vasario 14 d., antradienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €90 |
Dizainas
| Aukštis | 164 mm (6.46″) |
| Plotis | 75.6 mm (2.98″) |
| Storis | 8.9 mm (0.35″) |
| Svoris | 193 g (6.81 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Vidurnakčio juoda, Vandenyno mėlyna spalva, Saulėtekio oranžinė spalva |
Ekranas
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Ekrano dydis | 6.5″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 270 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 82.3% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Helio G25 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.0 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.0 GHz – Cortex-A53 4x 1.5 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8320 |
| RAM | 2GB |
| Vidinė atmintis | 32GB |
| Variantai | 32GB 2GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 12 (Snow Cone) |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) Automatinis fokusavimas (AF) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5000 mAh |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Honor X5 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Honor X5 kaina?
Honor X5 kaina yra €90, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Honor X5 išleidimo data?
Honor X5 buvo oficialiai išleistas 2023 m. vasario 14 d., antradienis
-
Ar Honor X5 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Honor X5 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Honor X5 svoris?
Honor X5 sveria apie 193 gramus
-
Koks yra Honor X5 ekrano dydis?
Honor X5 ekrano dydis yra 6.5 colių
-
Ar Honor X5 palaiko 5G tinklus?
Ne, Honor X5 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Honor X5?
Honor X5 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)