Honor Play 20
Honor Play 20 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Honor |
| Modelis | Play 20 |
| Modelio alternatyvus | KOZ-AL00 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2021 m. balandžio 26 d., pirmadienis |
| Išleidimo data | 2021 m. gegužės 01 d., šeštadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €110 |
Dizainas
| Aukštis | 164 mm (6.46″) |
| Plotis | 75.8 mm (2.98″) |
| Storis | 8.9 mm (0.35″) |
| Svoris | 198 g (6.98 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė: Plastikas Rėmas: Plastikas Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Juoda, Mėlyna, Sidabrinė/rožinė, Balta |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.52″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 269 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 82.6% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Unisoc T610 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 1.8 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 1.8 GHz – Cortex-A75 6x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G52 MP2 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Vidinė atmintis | 64GB, 128GB |
| Vidinės atminties tipas | eMMC 5.1 |
| Variantai | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 10 (Quince Tart) |
| Naudotojo sąsaja | Magic UI 4.0 |
| „Google Play“ paslaugos | Ne |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 13 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) PDAF 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ) |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5000 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 10 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/b/g/n |
| Wi‑Fi funkcijos | Mobilusis taškas |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.0 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Honor Play 20 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Honor Play 20 kaina?
Honor Play 20 kaina yra €110, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Honor Play 20 išleidimo data?
Honor Play 20 buvo oficialiai išleistas 2021 m. gegužės 01 d., šeštadienis
-
Ar Honor Play 20 galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Honor Play 20 galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Honor Play 20 svoris?
Honor Play 20 sveria apie 198 gramus
-
Koks yra Honor Play 20 ekrano dydis?
Honor Play 20 ekrano dydis yra 6.52 colių
-
Ar Honor Play 20 palaiko 5G tinklus?
Ne, Honor Play 20 nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Honor Play 20?
Honor Play 20 turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)
-
Ar galiu naudoti „Google Play“ paslaugas Honor Play 20?
Ne, „Google Play“ paslaugos nepalaikomos Honor Play 20