Honor Pad X8 Pro
Honor Pad X8 Pro Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Honor |
| Modelis | Pad X8 Pro |
| Paskelbta | 2023 m. liepos 05 d., trečiadienis |
| Išleidimo data | 2023 m. liepos 05 d., trečiadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €130 |
Dizainas
| Aukštis | 267.3 mm (10.52″) |
| Plotis | 167.4 mm (6.59″) |
| Storis | 6.9 mm (0.27″) |
| Svoris | 495 g (17.46 oz) |
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Pilka, Mėtų spalva, Violetinė |
Ekranas
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Ekrano dydis | 11.5″ |
| Ekrano raiška | 1200 × 2000 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 5:3 |
| Pikselių tankis | 203 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84.1% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 685 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.8 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 4x 2.8 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 610 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Variantai | 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Ne |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 13 (Tiramisu) |
| Naudotojo sąsaja | MagicOS 7.1 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 Automatinis fokusavimas (AF) |
| Funkcijos | Didelis dinaminis diapazonas (HDR) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 7250 mAh |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Ne |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.1 |
| USB prievadai | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 6 garsiakalbių, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Honor Pad X8 Pro nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Honor Pad X8 Pro kaina?
Honor Pad X8 Pro kaina yra €130, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Honor Pad X8 Pro išleidimo data?
Honor Pad X8 Pro buvo oficialiai išleistas 2023 m. liepos 05 d., trečiadienis
-
Ar Honor Pad X8 Pro galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Honor Pad X8 Pro galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Honor Pad X8 Pro svoris?
Honor Pad X8 Pro sveria apie 495 gramus
-
Koks yra Honor Pad X8 Pro ekrano dydis?
Honor Pad X8 Pro ekrano dydis yra 11.5 colių
-
Ar Honor Pad X8 Pro palaiko 5G tinklus?
Ne, Honor Pad X8 Pro nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Honor Pad X8 Pro?
Honor Pad X8 Pro turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)