Honor Pad 20
Honor Pad 20 Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Honor |
| Modelis | Pad 20 |
| Paskelbta | 2026 m. gegužės 12 d., antradienis |
| Išleidimo data | 2026 m. gegužės 12 d., antradienis |
| Būsena | Netrukus |
Dizainas
| Korpuso medžiagos | Galinė dalis: Aliuminis Rėmas: Aliuminis Priekinė dalis: Stiklas |
| Spalvos | Žalia, Pilka, Rožinė |
| Dizaino savybės | Rašiklio palaikymas |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 12.1″ |
| Ekrano raiška | 1600 × 2560 px |
| Atnaujinimo dažnis | 120 Hz |
| Kraštinių santykis | 16:10 |
| Pikselių tankis | 249 ppi |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | 1 milijardas spalvų Talpinis jutiklinis ekranas HDR Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | Qualcomm Snapdragon 7 Gen 3 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 4 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.63 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 1x 2.63 GHz – Cortex-A715 3x 2.4 GHz – Cortex-A715 4x 1.8 GHz – Cortex-A510 |
| Atminties tipas | LPDDR5 |
| GPU | Qualcomm Adreno 720 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 128GB, 256GB |
| Variantai | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | MagicOS 10 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) Automatinis fokusavimas (AF) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 10100 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 45 W |
Tinklas
| Mobilusis ryšys | Taip |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G - cellular model only, LTE |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.3 |
| USB prievadai | USB Type-C |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Ne |
| Garso tipas | 6 garsiakalbių, Stereogarsiakalbiai |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Honor Pad 20 nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra tikėtina Honor Pad 20 išleidimo data?
Honor Pad 20 bus išleistas 2026 m. gegužės 12 d., antradienis
-
Ar Honor Pad 20 galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Honor Pad 20 oficialiuose parduotuvėse nėra, nes ji dar nebuvo išleista.
-
Koks yra Honor Pad 20 ekrano dydis?
Honor Pad 20 ekrano dydis yra 12.1 colių
-
Ar Honor Pad 20 palaiko 5G tinklus?
Taip, Honor Pad 20 palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Honor Pad 20?
Honor Pad 20 turi Viena kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)