Honor 9X Lite
Honor 9X Lite Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Honor |
| Modelis | 9X Lite |
| Modelio alternatyvus | JSN-L21 (Tarptautinis) JSN-L22 (Tarptautinis) JSN-L23 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2020 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2020 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Nutraukta |
| Kainos | €220 |
Dizainas
| Aukštis | 160.4 mm (6.31″) |
| Plotis | 76.6 mm (3.02″) |
| Storis | 7.8 mm (0.31″) |
| Svoris | 188 g (6.63 oz) |
| Spalvos | Smaragdo žalia spalva, Vidurnakčio juoda |
Ekranas
| Ekrano tipas | IPS LCD |
| Ekrano dydis | 6.5″ |
| Ekrano raiška | 1080 × 2340 px |
| Kraštinių santykis | 19.5:9 |
| Pikselių tankis | 397 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 84% |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Taip |
| Ekrano savybės | Talpiųjų jutiklių ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | HiSilicon Kirin 710F |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 12 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.2 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 32-bit |
| Mikroarchitektūra | Cortex-A73 Cortex-A53 |
| Atminties tipas | LPDDR4 |
| GPU | ARM Mali-G51 MP4 |
| RAM | 4GB |
| Vidinė atmintis | 128GB |
| Variantai | 128GB 4GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 9.0 (Pie) |
| Naudotojo sąsaja | EMUI 9.1 |
| „Google Play“ paslaugos | Taip |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 48 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ), 0.8 μm, 1/2.0" Jutiklio dydis PDAF 0.08 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Funkcijos | Automatinė blykstė Nuolatinio fotografavimo režimas Skaitmeninis priartinimas Ekspozicijos kompensavimas Veido aptikimas Didelis dinaminis diapazonas (HDR) ISO nustatymai Panorama Bakstelėkite fokusui |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 3750 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 10 W |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | LTE (2CA) Cat6 300/50 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b7 (2600), b8 (900), b20 (800 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Mobilusis taškas, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v4.2 |
| USB prievadai | Micro-USB 2.0 |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC palaikymas | Taip |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Taip |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas / Magnetometras Pirštų atspaudų jutiklis Artumo jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Honor 9X Lite apžvalgos
Vaizdo įrašų apžvalgos
Honor 9X Lite nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Honor 9X Lite kaina?
Honor 9X Lite kaina yra €220, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Honor 9X Lite išleidimo data?
Honor 9X Lite buvo oficialiai išleistas 2020 m. gegužės 14 d., ketvirtadienis
-
Ar Honor 9X Lite galima įsigyti parduotuvėse?
Ne, Honor 9X Lite oficialiose parduotuvėse nėra, nes jo gamyba nutraukta. Tačiau jį galite rasti neoficialiose parduotuvėse, pvz., „eBay“ ir pan.
-
Koks yra Honor 9X Lite svoris?
Honor 9X Lite sveria apie 188 gramus
-
Koks yra Honor 9X Lite ekrano dydis?
Honor 9X Lite ekrano dydis yra 6.5 colių
-
Ar Honor 9X Lite palaiko 5G tinklus?
Ne, Honor 9X Lite nepalaiko 5G tinklo
-
Kiek kamerų turi Honor 9X Lite?
Honor 9X Lite turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)
-
Ar galiu naudoti „Google Play“ paslaugas Honor 9X Lite?
Taip, „Google Play“ paslaugos yra visiškai palaikomos Honor 9X Lite