Honor 500 Smart
Honor 500 Smart Techniniai duomenys
Bendra informacija
| Prekės ženklas | Honor |
| Modelis | 500 Smart |
| Modelio alternatyvus | LNA-NX1 (Tarptautinis) |
| Paskelbta | 2026 m. balandžio 09 d., ketvirtadienis |
| Išleidimo data | 2026 m. balandžio 09 d., ketvirtadienis |
| Būsena | Prekyboje |
| Kainos | €240 |
Dizainas
| Aukštis | 167 mm (6.57″) |
| Plotis | 77 mm (3.03″) |
| Storis | 7.9 mm (0.31″) |
| Svoris | 186 g (6.56 oz) |
| Spalvos | Juoda, Šviesiai žalia |
| Atsparumas | Apsaugotas nuo dulkių ir atsparus vandeniui (prie vandens purslų) |
| Atsparumo sertifikatai (IP) | IP54 |
Ekranas
| Ekrano tipas | TFT LCD |
| Ekrano dydis | 6.75″ |
| Ekrano raiška | 720 × 1600 px |
| Atnaujinimo dažnis | 90 Hz |
| Kraštinių santykis | 20:9 |
| Pikselių tankis | 260 ppi |
| Ekrano ir korpuso santykis | ≈ 85.5% |
| Maksimalus ryškumas | 450 cd/m² |
| Ekrano apsauga | Aliumosilikatinis stiklas |
| Liečiamas ekranas | Taip |
| Ekranas be rėmelių | Ne |
| Ekrano savybės | Talpinis jutiklinis ekranas Multitouch ekranas |
Aparatinė įranga
| Lustų rinkinys | MediaTek Dimensity 6300 |
| Procesoriaus branduoliai | 8 |
| Technologinis procesas | 6 nm |
| Maks. procesoriaus dažnis | 2.4 GHz |
| Procesoriaus architektūra | 64-bit |
| Mikroarchitektūra | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Atminties tipas | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 8GB |
| Vidinė atmintis | 256GB |
| Variantai | 256GB 8GB RAM |
| Išplečiama atmintis | Taip |
| Kortelių lizdai | microSDXC |
Programinė įranga
| Operacinė sistema | Android 16 (Baklava) |
| Naudotojo sąsaja | MagicOS 10 |
Pagrindinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Dviguba kamera | 50 MP, ƒ/1.8 ( Plataus kampo ) 2 MP ( Pagalbinis objektyvas ) |
| Blykstės palaikymas | Taip |
| Blykstės tipas | LED blykstė |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Priekinė kamera
| Kameros palaikymas | Taip |
| Viena kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Plataus kampo ) |
| Vaizdo įrašų palaikymas | Taip |
| Vaizdo įrašų raiška | 1080p @ 30 fps |
Baterija
| Tipas | Li-Poly |
| Talpa | 5260 mAh |
| Laidinio įkrovimo greitis | 15 W |
| Funkcijos | Atvirkštinis laidinis įkrovimas |
Tinklas
| SIM kortelės | Dual SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE palaikymas | Taip |
| Duomenų perdavimo sparta | 5G, LTE, HSPA |
| 2G juostos | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G juostos | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G juostos | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G juostos | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Ryšiai
| Wi‑Fi palaikymas | Taip ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi‑Fi standartai | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi‑Fi funkcijos | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth palaikymas | Taip, v5.3 |
| USB prievadai | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB jungtys | Įkrovimas per USB, USB masinio saugojimo įrenginys (UMS) |
| GPS palaikymas | Taip |
| GPS funkcijos | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC palaikymas | Ne |
Multimedija
| Garsiakalbis | Taip |
| Ausinių lizdas | Taip |
| FM radijas | Ne |
Funkcijos
| Jutikliai | Accelerometras Kompasas Artumo jutiklis Šoninis pirštų atspaudų jutiklis |
Atsakomybės apribojimas: Negalime garantuoti, kad šiame puslapyje pateikta informacija yra tiksli.
Honor 500 Smart nuotraukos
Dažnai užduodami klausimai
-
Kokia yra Honor 500 Smart kaina?
Honor 500 Smart kaina yra €240, o artimiausiomis dienomis kaina gali pasikeisti.
-
Kokia yra Honor 500 Smart išleidimo data?
Honor 500 Smart buvo oficialiai išleistas 2026 m. balandžio 09 d., ketvirtadienis
-
Ar Honor 500 Smart galima įsigyti parduotuvėse?
Taip, Honor 500 Smart galima įsigyti parduotuvėse, nes jis vis dar gaminamas.
-
Koks yra Honor 500 Smart svoris?
Honor 500 Smart sveria apie 186 gramus
-
Koks yra Honor 500 Smart ekrano dydis?
Honor 500 Smart ekrano dydis yra 6.75 colių
-
Ar Honor 500 Smart palaiko 5G tinklus?
Taip, Honor 500 Smart palaiko 5G tinklus šiose juostose: n1, n2
-
Kiek kamerų turi Honor 500 Smart?
Honor 500 Smart turi Dviguba kamera gale ir Viena kamera priekyje (asmenukėms)